Marka Hikayesi

2014 Yılında kurulan bir tasarım mücevher markasıdır.

 

Markamızın çıkış noktası, tarihi takılara modern çizgiler katarak günlük hayatlarımızda tekrardan yer bulmalarını sağlamaktır.

Tasarımlarımız için neşeli, sade, enerji veren markamız için de güçlü, kültürel ve köklü kelimeler söylenebilir.

Markamızın takipçileri genç ve kendini genç hisseden her yaş ve tarza hitap ediyor.

Markamızı özgün kılan günlük hayatınızda mücevherin pratik ve neşeli kullanımını deneyimlerken, aynı zamanda şıklığınızı zarif mücevherler ile tamamlamış olacaksınız.

BU Jewellery bugün Harvey Nichols ve Brandroom'da, Dünya markaları ile birlikte satılarak; Türkiye'nin farklı noktalarında mücevher meraklılarına ulaşıyor.

 

2014 Yılında Elie Saab için tasarladığı Türk motifleri taşıyan yüzükle büyük ilgisini çekti. Brian Atwood, Alberta Ferretti, Dice Kayek, Zuhair Murad, Arzu Kaprol gibi  dünyaca ünlü tasarımcıların da kısa sürede beğenisini topladı.

2015 Aralık ayında Punto işbirliğiyle hazırlanan "Punto by Nida Bulut" koleksiyonu ile Türkiye'de piton derisi ve mücevheri buluşturan ilk tasarım markası oldu.

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin 15. Yılına özel hazırladığı rozetlerle mücevherin kullanımının akademik hayata uyarlayanabileceğini de göstererek dikkatleri üzerine çekti.

Brandroom'un seçkin 11 Türk tasarımcı ile birlikte düzenlediği "Jeanious Turks" sloganıyla yola çıktığı sergide yer alarak, Jean üzerine kristal taşlarla yaptığı tasarımla mücevherin jeanlerle de kombinleyerek büyük beğeni topladı.

Tasarımın yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de büyük destek veren BU Jewellery, kuruluşundan bugüne Koruncuk Vakfı, Kansersiz Yaşam ve ÇABA gibi derneklerin düzenlediği birçok projede aktif olarak yer aldı.

 

İş dünyasının başarılı kadınlarından Demet Sabancı, Meltem Demirören, Prof.Dr.Neşe Kavak, Ayşe Cevahir, Emine Kamışlı ve ünlü sanatçı Hülya Avşar gibi Türkiye'nin önde gelen kadınlarının da tercih ettiği Bu Jewellery, bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor...

    © 2020 Bu Jewels. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.