Nida Bulut Kimdir

By Nida Bulut'u farklı kılan tasarımlarımızın tarihi çizgiler ve hikayelere sahip olmaları.  En çok Osmanlı Tarihi ve Yunan Mitolojisinde yer almış hikayelerden esinleniyoruz.  O çağlarda yaşanmış hikaye ve efsaneleri günümüze yorumlayarak mücevhere taşıyoruz.  Markamızı farklı kılan bir diğer konu da markamızın hikayesi ve özgün oluşudur.  Logomuz, tasarımcımız Nida Bulut'un dedesinin  imzasıdır.  Onun yıllar önce birçok başarının altına atmış olduğu imzasının bize de en büyük şansı ve başarıyı getireceğine inanıyoruz. 

 

Tasarımlarımızı öne çıkaran tarihten çizgiler taşırken, günümüzün etkilerini de yansıtıyor olmaları; Her yaşa ve tarza hitap etmeleri.

 

Tasarımlarımız için neşeli, sade, enerji veren, markamız için de güçlü, kültürel ve köklü kelimelerini kullanabiliriz. 

 

By Nida Bulut olarak, bu sezon toplam 4 ayrı koleksiyonla mücevher severlerin karşısındayız. Bunlardan  "Talis” adını verdiğimiz koleksiyonumuz tarihte bulunan bazı tılsımlardan oluşmuştur ve çok uzun araştırmalar sonucu yaklaşık iki sene süren bir çalışmanın sonucudur. Bu koleksiyonda toplam hepsinden birer adet üretilen 7 farklı model dolayısıyla 7 farklı hikaye vardır.  Bunun dışında ilk sezon büyük ilgi gören "Mood” bilekliklere yeni kelimeler ekleyip, farklı bir formda sunuyoruz. Çok sevdiğimiz ve her sezon koleksiyonlarımızda yer vermeyi düşündüğümüz inciler de yine "Derinlerdeki Masumiyet " adıyla ön plana çıkıyor.  Son olarak hayatımızda bize enerji veren, ruh halimizi etkileyen renkli taşlardan oluşan koleksiyonumuzla "Renklerin Rüyası"na yolculuk ediyoruz.    

 

    © 2020 Bu Jewels. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.